28 лютого 2020 року проведений круглий стіл вчителів початкових класів з питань упровадження концепції Нової української школи.

         Особливу увагу приділено використанню ігрових методів навчання. Систематичне створювання ігрових ситуацій, використання дидактичних ігор при навчанні дітей із порушеннями слуху підвищує ефективність навчання. Дидактичні ігри дають змогу індивідуалізувати та диференціювати роботу на уроці, давати завдання посильні кожному учню, максимально розвиваючи їхні здібності. Різноманітні ігрові, практичні, дослідницькі дії,  за допомогою яких розв’язується те або інше пізнавальне завдання,  не тільки підтримують, але і посилюють інтерес учнів до навчального предмета

     В КЗСОР Косівщинській спеціальній загальноосвітній школі Сумського району весело та пізнавально пройшов Тиждень початкових класів з 14.12 по 18.12.20 р.

Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та допитливими.

     Тиждень мав зимову тематику, містив багато цікавих та змістових заходів. Вчителі НУШ з ентузіазмом та творчим підходом провели відкриті уроки в ігровій формі з використанням елементів народних ігор та фізкультхвилинок з рухами.

     В позаурочний час, у кожному початковому класі, були проведені позакласні заходи ("Зимова вікторина", "Зима в казках", "Загадки та прислів'я про зиму", дидактична гра "Яка зима?", виховна година "Зима-чарівниця"). Учні брали активну участь у конкурсі малюнків про зиму. Роботи були яскраві, різноманітні, індивідуальні.

 

    Ці заходи стали справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.