«В’ячеслав Чорновіл – народний герой України»

 

Людина є лише гостем на цьому світі. Вона приходить і відходить. Залишається тільки пам'ять. Та найважче змиритися з тим, коли не стає тих, які здаються живішими за всіх живих. Таким був В’ячеслав Чорновіл – завжди усміхненим, позитивним, енергійним, щирим, з іскрами в очах.

В’ячеслав Чорновіл – людина, яка пробудила Україну. Тож, в пам'ять про нього в Косівщинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті були проведені наступні заходи: тематичні години «В’ячеслав Чорновіл – дух, що тіло рве до бою», «Він став початком відродження української держави», «В. Чорновіл – людина, яка пробудила Україну»; виховні бесіди «Один з батьків української незалежності», «В’ячеслав Чорновіл – лідер народного руху України», фото-ілюстративна викладка «В’ячеслав Чорновіл – народний герой України».

 

Учні школи переглянули архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались. Звертаючись до учнів педагоги школи закликали зберегти пам'ять про трагічні сторінки нашої держави для майбутніх поколінь.