1 вересня 2015 року в комунальному закладі Сумської обласної ради Косівщинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті Сумського району відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань. У святкуванні взяли участь: депутат Сумської міської ради Лисий Вадим Вікторович, голова профспілкового комітету управління Пенсійного фонду України в Сумському районі Росохацька Лідія Василівна, голова Сумської організації УТОГ Шевчук Віктор Володимирович. Урочиста лінійка розпочалася традиційно: Державним Гімном України та внесенням Державного прапору України. На святі виступали:

1.     Директор школи-інтернату Шевченко Юрій Миколайович, який привітав учнів, батьків, колектив навчального закладу з Днем знань та побажав школярам прагнути до вершин знань, ніколи не відступати в житті, вчитися тільки із задоволенням.

2.     Лисий Вадим Вікторович, який поздоровив присутніх зі святом, виразив слова вдячності всім педагогам школи за навчання й виховання підростаючого покоління, учням школи побажав рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні.

3.     Росохацька Лідія Василівна, яка побажала при сутнім міцного здоров'я, терплячості, щирого прагнення до нових знань.

4.     Шевчук Віктор Володимирович, який привітав шкільну родину з початком нового навчального року, побажав успіхів у навчальному процесі, миру, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань.

Депутат Сумської міської ради Лисий В.В. подарував вихованцям навчального закладу спортивний інвентар, представник пенсійного фонду України в Сумському районі Росохацька Л.В. вручила п’ятикласникам нові підручники, голова Сумської обласної організації УТОГ Шевчук В.В. передав дітям канцтовари.

Розважили учнів та гостей свята казкові герої: Аліса із Країни Чудес з Кроликом, Кіт Базіліо та Лисичка Аліса. Ролі виконували педагоги навчального закладу, а школярі із захопленням спостерігали за дійством. Найкращі учні привітали шкільну родину із початком нового навчального року, з радістю приймали першокласників. Школярі молодшої ланки виконали пісню «Перший дзвоник», який незабаром гучно пролунав на шкільному подвір'ї. Всі присутні бурхливими оплесками зустрічали перший дзвінок. Після закінчення свята школярі попрямували на перший в цьому навчальному році урок. Перші вчителі радо відкривали першокласникам двері у Чарівну Країну Знань.