5 жовтня, в стінах нашої рідної школи відбулося чудове свято, присвячене найкращим педагогам – вчителям і вихователям Косівщинської школи-інтернату. Всіх працівників школи, батьків та гостей свята вітали виставка осінніх пейзажів, букетів, які з любов’ю були виготовлені руками дітей.

Під керівництвом педагогів учні школи організували для вчителів блискучий концерт «Оскар 2018 року», який нікого не залишив байдужим. Діти проявили неабиякий талант, артистизм, відповідальність, розкрили свою душу. А вчителі відпочили, відволіклися від повсякденних турбот, дехто навіть сльозу проронив. Особливим подарунком для педагогічного колективу був виступ випускника закладу освіти Щербака Юрія, який виконав пісні у жестовому виконанні та звернувся до освітян з вітальним словом.

 

Організація святкового дня пройшла на належному рівні завдяки любові і теплим серцям педагогічного колективу, які виховують підростаюче покоління і розвивають їх творчі здібності. З впевненістю можна сказати: «Талановиті вчителі виховують талановитих і здібних дітей».