Спортивні досягнення

Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат є переможцем у Всеукраїнському конкурсі на кращий стан фізичного виховання у навчальних закладах 2004 р. і 2010 р. серед спеціальних шкіл-інтернатів.

2006-2007 н. р.,  2007-2008 н.р.

1. Випускник 2007 року Гриценко С. став членом збірвими вадами  2006 – 2007 н.р.– І місце.

ної України з лижних перегонів.

2. Учні Павленко В., Антоненков Б. виконали норматив в кандидати майстрів спорту з лижних перегонів.

3. Учениця Дейман К. виборола ІІ місце на відбіркових змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з шахів.

4. І обласна Олімпіада «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумо

5. ІІ обласна Олімпіада «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами 2007 -2008 н.р.  – ІІ місце.

2008-2009 н.р.

1. ІІІ  обласна Олімпіада «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами – ІІ місце.

2. Новорічний турнір з міні-футболу, що проходив у м. Харкові – І місце серед учнів шкіл-інтернатів міст Харкова, Полтави, Сум.

3. ІІ етап відбіркових змагань Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з настільного тенісу і шахів – призові місця.

2009-2010 н.р.

1. IV обласна Олімпіада «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами  – І місце.

2. Різдвяний турнір з міні-футболу серед дітей-інвалідів – срібні призери.

3. Всеукраїнський конкурс на кращий стан фізичного виховання у навчальних закладах серед спеціальних шкіл-інтернатів І місце

4. Всеукраїнська спартакіада «Повір у себе» на базі МДЦ «Артек» - ІІ місце  (команда хлопців), ІІІ місце (команда дівчат) з баскетболу.

2010-2011 н.р.

1. ІІ місце в V  обласній Олімпіаді «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами.

2. І місце (команда дівчат) з баскетболу у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» на базі МДЦ «Артек».

3.  9 медалей ( 2 золоті, 4 срібні, 3 бронзові) у Чемпіонаті та Першості України з лижних гонок серед дітей-спортсменів з вадами слуху.

4. Два перших  і одне друге місце у районних змаганнях з лижних гонок серед загальноосвітніх шкіл.

2011-2012 н.р.

1. І-ІІІ місця у чемпіонаті України з лижних гонок серед дітей-спортсменів з порушенням слуху на базі Західного реабілітаційного спортивного центру Національного комітету спорту України в Карпатах: Васютенко Л.(три І-их місця), Мажаєв Д.(І-ІІІ місця), Кулєш В.(ІІ-ІІІ місця).

2. Стали членами збірної команди України з лижних перегонів учні  Кулєш В., Васютенко Л., Мажаєв Д.

3.  ІІ місце в обласному турнірі з міні-футболу серед шкіл-інтернатів.

4. ІІІ місце у чемпіонаті області з лижних гонок серед загальноосвітніх шкіл зайняв учень 8 класу Кулєш В.

5. І-ІІ місце у районних змаганнях з лижних гонок серед загальноосвітніх шкіл.

6. І місце в обласній Олімпіаді «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами.

7. І місце в Міжнародному турнірі з футболу, присвяченому «Євро 2012»

(м. Тернопіль).

9. ІІІ місце (команда хлопців) з баскетболу у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» на базі МДЦ «Артек».

10. І місце та ІІ місце з настільного тенісу  у  Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» на базі МДЦ «Артек» зайняв учень Пархоменко Д.

2012-2013 н.р.

1. І місце у обласній Олімпіаді «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами (з баскетболу і легкої атлетики).

2.  4 місце у чемпіонаті України з баскетболу серед жінок з вадами слуху (м. Харків).

3.  Учениця Васютенко Л. зайняла ІІ  та ІVмісце у чемпіонаті світу з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху .

4.  Вихованці закладу зайняли 9 перших, 8 других місць та 1 третє місце  на Чемпіонаті України з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху   (за підсумковими результатами –І командне місце серед збірних команд України).

5.Учні завоювали 9 золотих, 4 срібних та 5 бронзових медалей  на Кубку України з лижних гонок серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху.

6. Учениця ВасютенкоЛ. Зайняла ІV місце, учні Кулєш В.-12 місце, Мажаєв Д.- 12 місце на Чемпіонаті України з лижних гонок.

7. На чемпіонаті України з баскетболу серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху чоловіки зайняли 7 місце, жінки- 4 місце.

8. Команда дівчат на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» серед дітей-інвалідів з баскетболу зайняла ІІ місце.

9. На чемпіонаті області з н\тенісу серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху учень Пархоменко Д. зайняв І місце, учениця Будакова М. –І місце.

10. У  турнірі з міні-футболу на честь пам’яті О.В.Костеріна команда школи зайняла ІІ місце.

11. У  обласній  Олімпіаді «Сяйво надій» команда школи зайняла  І загальнокомандне  місце.

12. У міській  спартакіаді серед працівників загальноосвітніх та позашкільних закладів педагоги школи вибороли ІV  загальнокомандне місце.

13. Колишня учениця школи Коваль Наталія - срібна призерка Дефлімпійських ігор у 2013 році.

2013-2014 н.р.

1. І місце у обласній Олімпіаді «Сяйво надій» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з фізичними і розумовими вадами (з баскетболу і дартсу).

2 . Учні 10 класу Кулеш В., Мажаєв Д. та Васютенко Л. є членами збірної дефлімпійської команди України з лижних перегонів.

2015-2016 н.р

1. Баскетбольна команда дівчат виборола ІІ місце  на Чемпіонаті України з баскетболу, та ІV місце на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе».

2.На Чемпіонаті України з лижних гонок серед спортсменів з вадами слуху Денисенко Р. виборов три І місця, Гринь О. – два ІІ місця, Рубаник Т. – два ІІ та одне ІІІ місця, Курисько В. – одне ІІ та два ІІІ місця.

3.Денисенко Р. переможець і призер Чемпіонату України серед школярів (І місце – естафета, ІІІ місце – індивідуальна гонка), Чемпіонату України серед ДЮСША (І, ІІІ місця – індивідуальна гонка), Чемпіонату України з лижеролерів серед здорових спортсменів (ІІ та ІІІ місця).

4.На  Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики Мариненко К. виборов  ІІ місце, Рубаник Т. – ІІІ місце.

2016-2017 н. р.

Учні школи брали участь в  ХІ обласній Олімпіаді «Сяйво надій» серед дітей спеціальних шкіл-інтернатів, де завоювали ІІ місце. Денисенко Руслан неодноразовий Чемпіон і призер України з лижних гонок серед здорових спортсменів. На Чемпіонаті України з лижних гонок серед спортсменів з вадами слуху Денисенко Р. виборов два І місця, Курисько В. – одне І  та два ІІ місця, Мариненко К. – одне І та два ІІІ місця, Гринь О. – І, ІІ та ІІІ місця, Рубаник Т. – три ІІІ місця. Під час Кубку України з лижних гонок учні школи отримали наступні результати: Денисенко Р. – три І місця, Гринь О. – два І місця, Курисько В. – одне І і два ІІ місця, Мариненко К., Рубаник Т – ІІ та два ІІІ місця. Всеукраїнська спартакіада  «Повір у себе» з легкої атлетики принесла нашим вихованцям такі результати: Мариненко К., Рубаник Т. завоювали ІІ місце (червень 2016р.); Рубаник Т. здобула ІІ місце, Мариненко К. – два IV та одне V місця (травень 2016 р.).